روان برد بزرگترین تولید کننده و پخش کننده تخته وایت برد در ایران

وایت برد و گرین برد-تخته وایت برد و گرین برد

وایت برد و گرین برد

در این بخش توضیحاتی در مورد وایت برد و گرین برد خدمت شما معرفی میکنیم.

بسیاری از کاربران امروز با وجود تخته وایت برد مغناطیسی از تخته گرین برد مغناطیسی (تخته سبز)استفاده میکنند و از دلایل استفاده گرین برد در مدارس ارزان بودن گچ نسبت به ماژیک و همچنین به خاطر مضرات استفاده از ماژیک نسبت به گچ می توان اشاره کرد.

 

مهمترین بخش در ساخت وایت برد و گرین برد به صفحه آن برگشته و کیفیت بالای آن بسیار در کار و نوشتن بر روی آن به کاربر کمک کرده و باعث میشود هنگام نوشتن با گچ، گچ روی صفحه سر نخورده و نوشتن کمرنگ و پر رنگ نشود و هنگام پاک کردن تخته گرین برد(تخته سبز)گچ روی صفحه نماسد و براحتی پاک شود.

وایت برد و گرین برد

همچنین دیگر مزیت تخته وایت برد و گرین برد (تخته سبز) نسبت به همنوع خود (وایت برد) عمر به مراتب بالا تر صفحه آن میباشد که این مسئله هم باعث به صرفه تر شدن گرین برد نسبت به تخته وایت برد میگردد.

در پایین تخته گرین برد یک صفحه سر تا سری آلومینیومی قرار داده شده که از ریزش گچ بر روی زمین جلوگیری کرده و همچنین میتوان از آن برای جای تخته پاکن و گچ استفاده کرد.برای نصب تخته گرین برد نیز چند بست پلاستیکی نشکن تعبیه شده که کاربر میتواند براحتی آن را روی دایوار نصب کرده یا در صورت لوزوم میتوان با پایه های متنوع چرخ دار آن را روی پایه قرار دهند و بصورت متحرک و در مکان های مختلف از تخته گرین برد استفاده نمایند.

وایت برد

از دیگر حسن های تخته گرین برد نسبت به وایت برد میتوان به نداشتن کوچکترین رفلکس نور اشاره کرد که این امر بسیار مهم در هنگام تدریس باعث میشود دانشجویان و هنرجویان به راحتی مطالب روی تخته را به صورت کاملا واضح دیده و به چشم کوچکترین آسیبی نرسانند.