وایت برد شیشه ای

وایت برد شیشه ای

استفاده وایت برد های شیشه ای در مدارس چند سالی است که شروع شده است. به دلیل اینکه وایت برد های شیشه ای دارای مزیت ها و معایبی هستند دارای ابهاماتی برای مسوولان مدارس شده است. که ایا استفاده از وایت برد شیشه ای می تواند جایگزین خوبی برا وایت برد های نسل قبل باشد یا نه.

وایت برد های شیشه ای بهترین نوع صفحه برای نوشتن و پاک شدن رو دارا می باشد و از این بابت به هیچ عنوان دارای مشکل نمی شوند. حتی اگر زمانی مطالب نوشه شده مدت زمان زیادی بر روی صفحه بماند. ولی از لحاظ دیده شدن مطالب

وایت برد

دارای ضعف می باشد به این دلیل که دارای دو بینی می باشد.

چاپ موجود بر روی صفحه تا حدود زیادی از دو بینی صفحه را گرفته است ولی به دلیل اینکه بازم هم نمی توان گفت دو بینی از بین رفته. به همین خاطر در بعضی هز موارد نمی توان کاری برای دوبینی صفحه ها کرد. به همین خاطر وایت برد شیشه ای دارای نقطه ضعف می باشد.

وایت برد

از لحاظ دوام و مقاومت دارای دوام بالای از لحاظ شکستن می باشد. چون از شیشه سکوریت استفاده می شد. شیشه سکورت تا حد زیادی دوام و مقاومت زیادی می باشد. ه همین خاطر وایت برد شیشه ای دوام بالای دارای ولی بازم هم استحکام کمی نسبت به نسل گذشته خود دارد. به همین خاطر وایت برد شیشه ای گزینه مناسبی برای استفاده در مدارس نمی باشد. وایت برد شیشه ای رو بیشتر برا سالن های اجتماعات به کار می برند.