معرفی وایت برد مغناطیسی

وایت برد

در  این قسمت میخواهیم توضیحی اجمالی در زمینه معرفی وایت برد مغناطیسی و گرین برد مغناطیسی داشته باشیم.

معرفی وایت برد مغناطیسی و گرین برد مغناطیسی؟

بسیاری از کاربران امروز با وجود تخته وایت برد مغناطیسی از تخته گرین برد مغناطیسی  ( تخته سبز ) استفاده میکنند و از دلایل معرفی وایت برد مغناطیسی و گرین برد مغناطیسی در مدارس ارزان بودن گچ نسبت به ماژیک و همچنین به خاطر مضرات استفاده از مازیک به جای گچ میتوان اشاره کرد.

وایت برد مغناطیسی

مهمترین بخش در ساخت گرین برد مغناطیسی به صفحه آن برگشته و کیفیت بالای آن بسیار در کار و نوشتن بر روی آن به کاربر کمک کرده و باعث میشود هنگام نوشتن با گچ ، گچ روی صفحه سر نخورده و نوشتن کمرنگ و پر رنگ نشود و هنگام پاک کردن تخته گرین برد مغناطیسی یا وایت برد مغناطیسی گچ روی صفحه نماسد و به راحتی پاک شود.

 

همچنین دیگر مزیت گرین برد یا وایت برد مغناطیسی نسبت به هم نوع خود ( وایت برد ) عمر به مراتب بالاتر صفحه آن میباشد که این مسئله هم باعث به صرفه تر شدن گرین برد مغناطیسی نسبت به وایت برد مغناطیسی میگردد.

 

در پایین تخته گرین برد یک صفحه سر تا سری آلومینیومی قرار داده شده که از ریزش گچ بر روی زمین جلوگیری کرده و همچنین میتوان از آن برای جای تخته پاک کن و گچ استفاده کرد.

 

برای نصب تخته گرین برد یا وایت برد مغناطیسی نیز چند بست پلاستیکی نشکن تعبیه شده است که کاربر میتواند به راحتی آن را روی دیوار نصب کرد یا در صورت لزوم میتوان با پایه های متنوع چرخ دار آن را روی پایه قرار دهند و به صورت متحرک و در مکانهای مختلف از تخته گرین برد مغناطیسی و وایت برد مغناطیسی استفاده نمایند.

وایت برد

از دیگر حسن های این محصولات جهت معرفی  میتوان به کوچکترین رفلکس نور اشاره کرد که این امر بسیار مهم در هنگام تدریس باعث میشود دانشجویان و هنر جویان به راحتی مطالب را روی تخته را به صورت کاملا واضح دیده و به چشم کوچکترین آسیبی نرسانند.

جهت خرید انواع تخته وایت بردهای لوکس و لاکچری با کارشناسان بخش فروش تماس فرمایید

3/5 - (2 امتیاز)
Call Now Buttonتماس سریع (لمس کنید) -