چگونه طول عمر تخته وایت برد را افزایش دهیم

عمر تخته وایت برد

برای نگهداری وایت برد و گرین برد راه های مختلفی وجود دارد .بعد از خرید وایت برد باید به فکر نگهداری آن نیز باید باشیم و اینکه عمر تخته وایت برد را افزابش دهیم

چگونه طول عمر تخته وایت برد را افزایش دهید

در این قسمت به این موضوع میپردازیم که چه کاری انجام دهیم تا بتوانیم عمر وایت برد را افزایش دهیم.
اکثر کاربران با مشکل طول عمر کوتاه تخته های وایت برد مواجه هستند.

 

در واقع علاوه بر مرغوبیت نوع رنگ به کار رفته در صفحه وایت برد چگونگی نگهداری از صفحه وایت برد نیز از اهمیت بالایی برخوردار است، که با چند روش بسیار ساده میتوان عمر تخته وایت برد خود را چند سال بیشتر نمود و تا چند سال با مشکل رد ماژیک یا پاک نشدن یا به سختی پاک شدن مواجه نشد در به آن در زیر اشاره خواهیم کرد.

۱. مهمترین بخش نگهداری استفاده از ماژیک مرغوب در طول استفاده از وایت برد است، ماژیک های متفرقه وچینی به علت نداشتن الکل کافی در خود باعث خراب کردن به مرور زمان صفحه میشوند.

۲.به هیچ عنوان مطالب نوشته شده در روی صفحه وایت برد را برای مدت طولانی بر روی صفحه رها نکنید چون این کار نیز باعث میشود الکل ماژیک اثر خود را از دست داده و تبدیل به ماژیک غیر وایت برد گردد و عمر وایت برد کاهش یابد.

عمر تخته وایت برد

۳. حدالامکان تخته وایت برد را در محیط پر گرد و خاک نصب ننمایید چون گرد و خاک زیاد باعث خراب شدن رنگ صفحه شده و به مرور عمر وایت برد را کم میکند.

۴.استفاده از اسپری تمیز کننده وایت برد هر ماه یک بار و تا یک ساعت بعد از استفاده از اسپری روی صفحه چیزی نوشته نشود

۵. تخته وایت برد را در مسیر مستقیم تابش آفتاب نصب ننمایید

۶.از تخته پاکنی استفاده شود که جنس تخته پاکن به رنگ صفحه وایت برد آسیب وارد نکند و روی صفحه خط و خش نیندازد

با رعایت کردن موارد فوق میتوانید تا حد زیادی کمک کنید تا طول عمر وایت برد خود را افزایش دهید و به مدت طولانی تری از آن استفاده کنید.

بسیاری از کاربران بنا به دلایل مختلف نیاز به این دارند که نوشته روی وایت برد را تا چند ساعت و بعضا چند روز روی وایت برد خود داشته و پس از آن وایت را پاک کنند دلایل این امر نیز متفاوت بوده مثلا برخی کاربران نیاز دارن برنامه روزانه خود را روی وایت برد بنویسند.

پس از یک روز در روز بعد آن را پاک کنند برخی نوشته ها و برنامه های هفتگی شان را روی وایت برد می‌نویسند و مجبور هستند بعد از یک هفته آن را پاک کنند و همچنین کاربرانی هستند که بنا به نیاز درازمدت حتی تا ماها و حتی یک سال نیاز دارند که نوشته روی تخته وایت برد مانده و پس از گذشت یک سال سطح وایت برد را پاک کنند.

ولی همگی این کاربران عزیز با یک صحنه مواجه می‌شوند و آن این است که نوشته ها ی تخته وایت برد پاک نمی‌شود یا سطح وایت برد بسیار به سختی پاک می‌شود و حتی اگر وایت برد پاک شود روی صفحه رد نوشته ها باقی میماند و یا کل سطح وایت برد به رنگ ماژیک وایت برد استفاده شده مشکی آبی سبز و یا قرمز می‌شود و کل رنگ ماژیک در طول کل صفحه وایت برد پخش می‌شود.

کاربر هر چقد تلاش می‌کند نمی‌تواند وایت برد را پاک کند و بسته به فکر و ایده هر کاربر اقدام به حرکتی برای پاک کردن تخته وایت برد خود انجام داده ودر خیال اینکه بتوانند صفحه وایت برد را همانند روز اول تمیز و پاک کنند

جهت خرید انواع تخته وایت برد لوکس و لاکچری با ما تماس بگیرید

به ما رای دهید
Call Now Buttonتماس سریع (لمس کنید) -