روان برد بزرگترین تولید کننده و پخش کننده تخته وایت برد در ایران

وایت برد|تخته وایت برد|فروش وایت برد|قیمت وایت برد

تخته وایت برد

مراحل تولید تخته وایت برد.

 

در بکارگیری مواد اولیه تولید تخته وایت برد و گرین برد مغناطیسی می توان به ورق تخته وایت برد و گرین برد مغناطیسی، زهوار دور آلومینیومی، گوشه های پلاستیکی بست آویز تخته وایت برد و گرین برد،

جای ماژیک آلومینیومی، ورق گالوانیزه پشت کار، یونولیت و هانیکام در داخل و وکیوم بسته بندی اشاره کرد.

 

 1. ورق  تخته وایت برد و گرین برد در واقع مهمترین بخش در تولید وایت برد می باشد که در این مجموعه با بکارگیری ورق سلفون دار کره ای با کیفیت بسیار بالا و رنگ مرغوب به راحتی هرچه بیشتر کاربر در هنگام نوشتن و پاک کردن کمک می کند.

   

   

 2. زهوار دور تخته وایت برد و گرین برد این مجموعه از جنس آلومینیوم و قطر 5/3 سانتیمتر می باشد و رنگ متالیک روی آلومینیوم زیبایی خاصی به محیط کار و آموزش می دهد، همچنین قطر 5/3 سانتیمتر باعث طول عمر تخته وایت برد و گرین برد می شود.

   

 3. گوشه های پلاستیکی برای چفت شدن زهوارها استفاده می شوند که نشکن بودن آن برای طول عمر تخته بسیار مهم است، در تولید تخته وایت برد و گرین برد علاوه بر نشکن بودن گوشه ها، این مجموعه با بکارگیری رنگ کروم استیل، زیبایی محیط کار و آموزش مشتریان گرامی را فراهم می کند.

  whiteboard07

 4. در قسمت آویز محصولات از آویز نشکن استفاده می گردد و همچنین آویزهای این مجموعه ریلی می باشند تا کاربر به راحتی بتواند در جای دلخواه آن را نصب نماید.

   

 5. در تولید وایت برد مغناطیسی و گرین برد مغناطیسی یک جای ماژیک و تخته پاک کن در پایین تخته تعبیه شده و جنس و رنگ آن را از جنس و رنگ زهوار دور تخته در نظر گرفته ایم.

   

 6. بهترین جنس تخته های این مجموعه در پشت کار می باشد که برخلاف تولید کنندگان دیگر که از نئوپان استفاده می کنند این مجموعه از ورق گالوانیزه استفاده می کند که هم باعث سنگینی کار و هم طول عمر آن می شود.

   

 7. داخل تخته را می توان در دو حالت یونولیت و همچنین هانیکوم (برای مکان های مرطوب) بنا به سفارش شما مشتریان گرامی لحاظ کرد که در زمان تولید تخته ورق وایت برد و گرین برد روی آن پرس شده تا از تاب برداشتن و تبله کردن ورق جلوگیری شود.

   

 8. بسته بندی نیز یکی از مهمترین بخش ها برای هرچه سالم تر رسیدن محصول نزد مشتری می باشد که این مجموعه کلیه محصولات را با بسته بندی کارتن و وکیوم و تسمه کرده تا کوچکترین آسیبی به محصول تا نزد شما مشتریان گرامی نرسد.